Minke

Minke

 
Dziękuje Pani Izo za nieocenioną pomoc przy zakupie małej Minke :-) O własnym koniu marzyłam od dziecka ale wtedy było to marzenie nieosiągalne. Jakieś 2 lata temu zobaczyłam gdzieś w internecie konie fryzyjskie, piękne, majestatyczne jak z bajki, wiedziałam że albo ten albo żaden. Zaczęłam zbierać pieniądze choć ich ceny trochę odstraszały.
Ale marzenia się spełniają :-)) dzięki Pani Izie od kilku dni jestem właścicielka małej klaczki fryzyjskiej, która jest prześliczna :-) Jakby nie Pani Iza sama nie zdecydowałabym się na zakup małego fryza i to z Holandii nawet go nie oglądając osobiście. Mało jest takich ludzi, którzy pomagają bezinteresownie i dodatkowo są tak wyrozumiali i cierpliwi, ale dobrze wiedzieć że są :-) Mam nadzieję, że z Minke przeżyję dzięki Pani Izie fajne chwile i nadal, tak jak teraz, będę mogła liczyć na cenne porady dotyczące hodowli. Jeszcze raz dziękuje Pani Izo :-)
 

Wiele osób zastanawia się zapewne, dlaczego poświęcam się swojej pasji. Jednym z powodów jest znów ten moment, kiedy mogę pomóc w spełnieniu marzeń, kiedy widzę uśmiech na czyjejś twarzy. Osoby takie jak Pani Beata (i wiele innych) są po prostu bezcenne, ja również Wam dziękuję!