Fryzy na sprzedaż

W tym dziale prezentuję wybór koni fryzyjskich na sprzedaż.  Znajdujące się tu wyjątkowe „czarne perły” pochodzą z kilku zaprzyjaźnionych stajni w Polsce i Holandii.


Moją dewizą jest pomoc w znalezieniu idealnego konia i zadowolenie kupującego. Mogą Państwo liczyć na fachowe i rzetelne doradztwo dzięki mojemu doświadczeniu, wiedzy z zakresu hodowli i jeździectwa oraz tak ważnemu „dobremu oku” do koni. Pomagam także w załatwieniu formalności.


Wszystkie sprzedawane konie mają przeprowadzane badania weterynaryjne potwierdzające ich zdrowie. Każdego konia można zobaczyć odwiedzając stajnię, w której mieszka.


Zapraszam też do zapoznania się z opiniami osób, które już skorzystały z mojej pomocy (w dziale „Sprzedane konie” ).

 

OBECNIE NIE UMIESZCZAM OGŁOSZEŃ SPRZEDAŻY KONI NA STRONIE, OSOBY POWAŻNIE ZAINTERESOWANE ZAKUPEM KONIA FRYZYJSKIEGO PROSZĘ O KONTAKT, OFERUJĘ RZETELNĄ POMOC W ZNALEZIENIU WŁAŚCIWEGO KONIA.

 

Pomagam w zakupie koni pochodzących z Holandii oraz z Polski (w mniejszym zakresie).

 

Zainteresowanych proszę o e-mail lub kontakt telefoniczny po godzinie 16.30 pod numerami telefonów: +48 784 074 498 i +32 493 141 704.

 

.........................................................................................................................................................................

 

 

Reitske&Ypkje&Dieneke

Reitske

Wielkie podziękowania dla Izy za jej nieocenioną pomoc w kupnie klaczki fryzyjskiej. Fachowa pomoc Izy uratowała nas od zakupowej wpadki w Holandii. Kupując Reitske o fryzach nie widzieleśmy wiele, Iza poświęciła nam bardzo dużo swojego czasu i zaangażowania i teraz jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami pięknej i słodkiej klaczki i już myślimy o następnym fryzie, którego mamy nadzieję znaleźć również z pomocą Izy. Bardzo dziękuję i wszystkim polecam!
Więcej...

Renske

Renske

Szczerze polecam Izabelę Grzonkę jako pośrednika sprzedaży - mi znalazła bardzo dobrego konia z holenderskimi papierami za relatywnie niską cenę i jeszcze dzięki niej udało się uzyskać upust 3 tysiecy złotych, jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Zaręczam, że Izabela ma bardzo duże doświadczenie w pośredniczeniu, świetne podejście do koni i jeśli coś ma zrobić, to zrobi najlepiej jak umie. Na jej stronie www.frizo.eu możesz zobaczyć w dziale na sprzedaż różne fryzy, są to sprawdzone zwierzęta, przeważnie osobiście przez Izabelę. Jak bym jeszcze kiedyś kupowała drugiego fryza, to tylko przez nią!
Więcej...

Zwyciężczyni Moekje

Moekje

Chcę umieścić kilka słów podziękowań (choć należy się wiele więcej) za pomoc w spełnieniu naszego marzenia - fyzia! Dzięki Tobie Izo mamy naszą Moekie M. zwaną Dyziem. Jest kochana przeurocza ,bardzo grzeczna i zdolna. Już startuje z naszym synem w zawodach zaprzęgowych. Dziękuję, że byłaś cierpliwa,Twoja pomoc jest bezcenna! Pozdrawiamy bardzo serdecznie! Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym kupnem fryziaprofesjonalną pomoc Izy!
Więcej...

Arjen

Arjen

Arjen to jeden z tych wyjątkowych ogierów, które powodują szybsze bicie serca u wielu miłośników tej rasy. Przy tym koń o fantastycznym charakterze pozbawiony manier ogiera. Poza tym jak większość z moich "podopiecznych" doskonały rodowód i I premia. Syn jednego z moich ulubinych ogierów Antona.

 

Więcej...

Naomy&Mintsje

Naomy&Mintsje

Jeśli chodzi o techniczno - logistyczną część samej wyprawy po konie, no i wielodniowe poszukiwania odpowiednich (na początku kandydatów) kandydatek, które będą w pełni odpowiadać naszym wymaganiom, to można powiedzieć, że Iza wywiązała się doskonale ze swojego zadania. Bez jej pomocy nie mielibyśmy fryzów. Jeśli zastanawiasz się czy skorzystać z jej usług, to uważam że nie ma się co wahać. Pozdrawiamy Maja i Piotr
Więcej...

Czempion Bearke

Bearke

Bearke to wyjątkowy ogierek. Formalnie został zakupiony niedługo po urodzeniu i spokojnie dorastał przy boku swojej mamy. W między czasie został oceniony na przeglądzie hodowlanym w Holandii gdzie zdobył I premię i tytuł Czempiona wśród młodych ogierków. Cóż to była za niespodzianka!! Choć od począdku przeczuwałam, że jest to wyjątkowy koń...

 

Więcej...

Wspaniała czwórka

Lolkje

Podziękowania za pomoc w znalezieniu fryzyjskich perełek oraz porady dotyczące wielu dziedzin. Pani Izabela jest osobą godną zaufania, posiadającą nadzwyczaj dogłębną znjomość rasy fryzyjskiej oraz hodowli koni ogółem, którą to chętnie się dzieli z innymi. Pochwała za profesjonalne doradztwo, organizację zakupu oraz transportu, sprawdzenie stanu zdrowia koni, zebranie i weryfikację niezbędnej dokumentacji co znacznie pomogło zaoszczędzić czas jak również dało pełny obraz wszystkich niezbędnych przy zakupie konia działań. Pozdrawiam Jasper
Więcej...

Elza&Janneke

Elza&Janneke

W kwietniu staliśmy się szczęśliwymi posiadaczami klaczy Elzy, którą kupiliśmy dzięki Izie, a po raz pierwszy zobaczyliśmy na tej stronie. Po pierwszych wahaniach - ponieważ klaczy nie widzieliśmy na żywo (stała w Holandii) - zdecydowaliśmy się dzięki pośrednictwu Izy na jej zakup. Musimy przyznać, że bez jej fachowej rady, pomocy i dyspozycyjności pewnie to by się nie udało, bo parę problemów trzeba było rozwiązać. W każdym razie wszystko łatwo i szybko poszło i od 18 kwietnia Elza jest już w Polsce. Jesteśmy pewni, że w przypadku zakupu następnego fryza lub poszukiwań ogiera skorzystamy ponownie z jej usług. Serdzeczne dzięki Iza. Pozdrawiamy, Aśka i Adam
Więcej...
««  start « poprz. 1 2 3 nast.  » koniec »»
Pozycje :: 17 - 24 z 24