Fryzy na sprzedaż

W tym dziale prezentuję wybór koni fryzyjskich na sprzedaż.  Znajdujące się tu wyjątkowe „czarne perły” pochodzą z kilku zaprzyjaźnionych stajni w Polsce i Holandii.


Moją dewizą jest pomoc w znalezieniu idealnego konia i zadowolenie kupującego. Mogą Państwo liczyć na fachowe i rzetelne doradztwo dzięki mojemu doświadczeniu, wiedzy z zakresu hodowli i jeździectwa oraz tak ważnemu „dobremu oku” do koni. Pomagam także w załatwieniu formalności.


Wszystkie sprzedawane konie mają przeprowadzane badania weterynaryjne potwierdzające ich zdrowie. Każdego konia można zobaczyć odwiedzając stajnię, w której mieszka.


Zapraszam też do zapoznania się z opiniami osób, które już skorzystały z mojej pomocy (w dziale „Sprzedane konie” ).

 

OBECNIE NIE UMIESZCZAM OGŁOSZEŃ SPRZEDAŻY KONI NA STRONIE, OSOBY POWAŻNIE ZAINTERESOWANE ZAKUPEM KONIA FRYZYJSKIEGO PROSZĘ O KONTAKT, OFERUJĘ RZETELNĄ POMOC W ZNALEZIENIU WŁAŚCIWEGO KONIA.

 

Pomagam w zakupie koni pochodzących z Holandii oraz z Polski (w mniejszym zakresie).

 

Zainteresowanych proszę o e-mail lub kontakt telefoniczny po godzinie 16.30 pod numerami telefonów: +48 784 074 498 i +32 493 141 704.

 

.........................................................................................................................................................................

 

 

Teie

Teie

Nie sposób nie wspomnieć na łamach tej strony o tym ogierze, pewnie nie raz o nim jeszcze usłyszycie. Teie jest ogierem z tytułem Ster, synem Doaitsena 420, Teie brał udział w selekcji ogierów w Leeuwarden w Holandi (ale jak wiadomo, konkurencja jest niemała). Obecnie Teie spełnia się w konkurencjach zaprzęgowych pod okiem nowego właściciela, Pana Tomasza. Para ta zdobywa coraz wyższe "pozomy wtajemniczenia" i coraz lepsze pozycje.

Więcej...

Gerco

Gerco

W podziękowaniu Pani Izie- od Sylwestra 2009 do końca grudnia 2010 śledziliśmy z mężem stronę utworzoną właśnie przez Panią, znajdując szerokie opisy podparte zdjęciami z Fryzich imprez, rozczytując porady, obserwując konie wystawione na sprzedaż. Uznanie dla fachowości rosło, miłości do tych przepięknych stworzeń również. Długo nie umieliśmy się zdecydować na konia. Mając już dwa inne, dorosłe, w końcu zawęziliśmy nasze poszukiwania do żrebiąt i...w grudniu ON się pojawił... Nasz ogierek. Pni Iza zorganizowała wszystko - w międzyczasie przebywaliśmy poza granicami RP, ale to nie przeszkodziło nadesłać nam mmsem badania małego.  Wczoraj minęły 2 tygodnie jak maluch u nas jest i to dzięki Pani - dziękujemy i POLECAMY.
Więcej...

Neli

Neli

Neli kilka razy w swoim życiu nie mogła znaleźć swojego DOMU. Wbrew obiegowej opinii nie wszystkie fryzy są końmi idealnie spokojnymi i nadającymi się dla każdego… a kiedy taki koń trafi w niewłaściwe ręce nikt nie jest szczęśliwy. Dlatego tak ważne jest zrozumienie potrzeb kupującego, znajomość koni oraz dobre oko aby każdy był zadowolony. To są właśnie moje priorytety - zadowolenie kupującego i dobro konia, w końcu jedno z drugim łączą się nierozerwalnie. Neli w końcu znalazła swoje miejsce i okazuje się, że jest wspaniałym koniem!

Więcej...

Marijke

Marijke

Jak wszyscy wiemy konie zwłaszcza fryzyjskie to piękne istoty boskie. Z pewnością stworzył je Bóg w przeciwieństwie do (niektórych )ludzi. W naszym kraju temat koni fryzyjskich jest bardzo mało znany. Sam miałem problem kiedy wpadły mi w oko, żeby znaleźć jakieś rzetelne informacje o nich. W pocie czoła trochę zirytowany natknąłem się na Twoją stronę www.frizo.pl . I tak naprawdę musze przyznać zrobiłaś kawał dobrej roboty. Porównując inne strony internetowe i generalnie informacje medialne jakie są dostępne dla przeciętnego laika to Twoja strona jest bardzo wyczerpująca i przede wszystkim czytelna. Jeśli natomiast chodzi o współpracę z Tobą to muszę Ci jeszcze raz podziękować za cierpliwość jaką wykazałaś podczas mojej gehenny w poszukiwaniu i kupnie konia fryzyjskiego. Twoja pomoc była bardzo przydatna, nie wiem na jakich oszustów trafiłbym bez Twojej pomocy - a jest ich mnóstwo w świecie koniarzy. Twoja pomoc i wiedza jaką posiadasz pomogła mnie uszczęśliwić - kupując konia o jakim marzyłem . Mogę tylko polecić Cię osobom, które będą miały podobny dylemat z zakupem czarnej perły bo w Polsce to nie lada wyczyn. Jeszcze raz podziękowania. Szczęściarze Mirek i Marijke
Więcej...

Emir&Edward

Emir&Edward

Nie tak często zdażało mi się sprzedawać źrebięta… ale jak już to nastąpiło to zawsze w wielkim stylu. Emir to koń o nietuzinkowym rodowodzie, jakich w Polsce mało oraz o dużych predyspozycjach do ujeżdżenia. Edward natomiast był niespodzianką, skradł serce w ostatniej chwili i dołączył w podróży do swojego stajennego kolegi Emira.

Więcej...

Pary zaprzęgowe

Image

Choć nie jestem specjalistką od powożenia zdarzało mi się pomóc także entuzjastom użytkowania zaprzęgowego koni fryzyjskich. W końcu przez wieki fryzy były użytkowane właśnie zaprzęgowo i trzeba przyznać, iż jak mało które nadają się czy to do pięknego powozu reprezentacyjnego czy też przejażdżek leśnymi duktami dla przyjemności. I tak właśnie dwie piękne pary ogierów znalazły nowy dom w Polsce.
Więcej...

Songo

Songo

Witam i od razu również pozdrawiam Cie Iza!!! W styczniu dokładnie 19tego spełniło się moje marzenie z dziecięcych lat-KONIK! Zawsze gdy tylko myślałam KOŃ, oczami wyobraźni widziałam KONIA FRYZYJSKIEGO. Marzenie było odległe ze względu na finanse i nieznajomość tematu. Gdy znalazły się pieniądze dalej został problem braku wiedzy i tu pojawiła się Iza. Pomogła mi we wszystkim, zaoferowała mi kupno Songa - ogierka 2letniego, wynegocjowała dobrą cenę, znalazła naprawdę świetnego weterynarza ponadto przenocowała mnie u siebie. Nie musiałam się o nic denerwować i martwić, że jestem "zielona" w temacie, Iza bez problemu informowała mnie o wszystkim, odpowiadała na każde moje pytanie, dzieliła się wiedzą na temat rasy i hodowli koni. Oprócz wymarzonego konika zyskałam również koleżankę. Jesteśmy w stałym kontakcie a możliwe też, że jeśli los będzie sprzyjał zostaniemy współpracownikami. Iza jestem ci ogromnie wdzięczna...uwierz, że mało jest ludzi, którzy pomagają tak jak ty i nie żerują na niewiedzy innych. DZIĘKUJĘ DZIĘKUJĘ DZIĘKUJĘ. Razem z Songiem pozdrawiamy i ściskamy ciepło!
Więcej...

Andry

Andry

Serdeczne podziękowania dla Izy za bezinteresowną pomoc w zakupie klaczy Andry, której jestem szcześliwą właścicielką. Iza pomimo przygotowań do Świąt zostawiła wszystko i pojechała z nami do Holandii po klacz. Dzięki jej profesjonalizmowi i fachowości uniknęliśmy błędów jakie popełniają osoby nie znające rasy. Iza jest osobą godną polecenia, jeżeli będziemy chcieli kupić kolejnego Fryza to skorzystam tylko z Jej usług.
Więcej...
Pozycje :: 9 - 16 z 24