Fryzy na sprzedaż

W tym dziale prezentuję wybór koni fryzyjskich na sprzedaż.  Znajdujące się tu wyjątkowe „czarne perły” pochodzą z kilku zaprzyjaźnionych stajni w Polsce i Holandii.


Moją dewizą jest pomoc w znalezieniu idealnego konia i zadowolenie kupującego. Mogą Państwo liczyć na fachowe i rzetelne doradztwo dzięki mojemu doświadczeniu, wiedzy z zakresu hodowli i jeździectwa oraz tak ważnemu „dobremu oku” do koni. Pomagam także w załatwieniu formalności.


Wszystkie sprzedawane konie mają przeprowadzane badania weterynaryjne potwierdzające ich zdrowie. Każdego konia można zobaczyć odwiedzając stajnię, w której mieszka.


Zapraszam też do zapoznania się z opiniami osób, które już skorzystały z mojej pomocy (w dziale „Sprzedane konie” ).

 

OBECNIE NIE UMIESZCZAM OGŁOSZEŃ SPRZEDAŻY KONI NA STRONIE, OSOBY POWAŻNIE ZAINTERESOWANE ZAKUPEM KONIA FRYZYJSKIEGO PROSZĘ O KONTAKT, OFERUJĘ RZETELNĄ POMOC W ZNALEZIENIU WŁAŚCIWEGO KONIA.

 

Pomagam w zakupie koni pochodzących z Holandii oraz z Polski (w mniejszym zakresie).

 

Zainteresowanych proszę o e-mail lub kontakt telefoniczny po godzinie 16.30 pod numerami telefonów: +48 784 074 498 i +32 493 141 704.

 

.........................................................................................................................................................................

 

 

Truike

Image

Ogromne podziękowania dla Pani Oli za skorzystanie z mojej pomocy oraz niesamowity komentarz, nie sposób nic dodać nic ująć!

Wprost brak mi słów, aby wyrazić moją wdzięczność za pomoc w znalezieniu konia fryzyjskiego.
Dużo czasu zajęło mi rozgryzanie tematu jak i gdzie, bez żadnej wpadki kupić wymarzonego, zdrowego i zrównoważonego konia. Przeglądałam różne strony i miałam coraz większy chaos w głowie. Nie wiedziałam jak sprawdzić czy potencjalny kandydat temperamentem i umiejętnościami będzie mi odpowiadał. Dzwoniąc do jednej z hodowli w Polsce , która w chwili obecnej wysprzedała swoje wszystkie piękności, właściciel polecił mi panią Izabelę jako osobę rzetelną, znającą specyfikę rasy i mającą ogromne doświadczenie. Zdziwiło mnie bardzo jak konkurencja przychylnie i z życzliwością wyraża się o pani Izie.
Gdy już dotarłam do strony Frizopedium znalazłam odpowiedzi na wiele moich pytań i czym bardziej zagłębiałam się w literaturę tym rosło moje uznanie dla wiedzy i fachowości. Później już tylko telefon do pani Izabeli i maszyna ruszyła.
Kupiłam konia oglądając jego zdjęcie tylko przez internet. Pani Izabela wyszukała Truike opierając się na moich informacjach dotyczących wieku, płci, charakteru, umiejętnościach, jakie chciałam aby mój koń posiadał. Najważniejsze mówiła to dobrać konia do kupującego, wtedy jest prawdziwe zadowolenie. Wszystkie nasze starania szły właśnie w tym kierunku. Chciałam bowiem mieć konia rodzinnego o dobrym "fryzim " charakterze, konia , który kochałby ludzi i chciał z nimi przebywać... (cd. po otwarciu artykułu).
Więcej...

Valentina&Rambo

Image

Te dwa konie są odpowiedzią na pytanie, czy dobrej jakości fryzy są doceniane. Ależ oczywiście! Valentina to I premiowa klacz Ster z pełnym rodowodem, który powoduje przyspieszony oddech u każdego kto wie co nieco o hodowli fryzów (Beart x Teunis Pref., pełna linia żeńska). Rambo to ogier ujeżdżeniowy, którego rodowód też pełen jest dobrze znanych „preferentów” (Feitse Pref. x Oege Pref.). Podziękowania dla Pana Tomasza, nowego właściciela, za zainteresowanie tymi wspaniałymi końmi i radość jaką sprawiło mi sprowadzenie ich do Polski!

Więcej...

Minke

Image

Dziękuje Pani Izo za nieocenioną pomoc przy zakupie małej Minke :-) O własnym koniu marzyłam od dziecka ale wtedy było to marzenie nieosiągalne. Jakieś 2 lata temu zobaczyłam gdzieś w internecie konie fryzyjskie, piękne, majestatyczne jak z bajki, wiedziałam że albo ten albo żaden. Zaczęłam zbierać pieniądze choć ich ceny trochę odstraszały.
Ale marzenia się spełniają :-)) dzięki Pani Izie od kilku dni jestem właścicielka małej klaczki fryzyjskiej, która jest prześliczna :-) Jakby nie Pani Iza sama nie zdecydowałabym się na zakup małego fryza i to z Holandii nawet go nie oglądając osobiście. Mało jest takich ludzi, którzy pomagają bezinteresownie i dodatkowo są tak wyrozumiali i cierpliwi, ale dobrze wiedzieć że są :-) Mam nadzieję, że z Minke przeżyję dzięki Pani Izie fajne chwile i nadal, tak jak teraz, będę mogła liczyć na cenne porady dotyczące hodowli. Jeszcze raz dziękuje Pani Izo :-)
Więcej...

Wikjebloom

Image

Thanks to Isabel that helped find a wonderful mare. I am pleased with all  the received information for quick and effective work. I did not expect that in such a short time can be found an animal like I wanted. I am very satisfied. Thank You again!
Więcej...

Afke&Wietske

Image

Absolutnie, z całym przekonaniem, mogę polecić Izabelę jako osobę, która wkłada całe swoje serce i wiedzę w poszukiwanie odpowiedniego czarnego kudłatego konia:) Dzięki niej tylko w mojej stajni pojawiły się dwie fryzyjskie klacze dobrane pod kątem moich oczekiwań. Izabela słucha potrzeb a potem wyszukuje, obdzwania a nawet jeździ i fotografuje wybrane "okazy". Obie transakcje (mimo początkowych obaw, bo kupowałam konie nie oglądając ich osobiście) przebiegły wzorcowo, bardzo szybko, co było związane z transportem i bez żadnych problemów. Wciąż zostajemy w kontakcie a Izabela na bieżąco służy wskazówkami i swoją wiedzą. Oczywiście ogromne dzięki!!!!!
Więcej...

Epas

Image

Izabela is very sweat and helped me a lot of with buying Epas, I got the best Friesian hors:-)  Before I bought Epas I never saw him (I got only a picture), I trusted Izabela and I got really nice and beautiful stallion. A lot of people is jealous in my country because I have Epas! After buying Epas I get a lot of information how take care friesian horses, Izabela is always very friendly and helping me a lot... Izabela is very kind and I always can get the best information that I need . I get a lot of advice:-)

 

Pierwszy koń (i nie ostatni), który trafił za moim pośrednictwem na Litwę. W tym kraju fryzy nie są tak popularne jak w Polsce, mimo tego pojawiają się tam, jak wszędzie, osoby zauroczone tą rasą. Neringa była jedną z nich, marzyła o fryzie aż do czasu kiedy udało mi się pomóc jej w spełnieniu tego marzenia.

Więcej...

Dewona

Dewona

Wielkie podziękowania w spełnieniu marzenia jakim było zakup fryza oraz za pomoc i fachowe porady , czas poświęcony zfinalizowaniu zakupu. Twoja pomoc Izo jest bezcenna. Jestem bardzo wdzięczna i gorąco polecam.
Więcej...

Vriend&Wyran

Vriend

W grudniu ubiegłego roku przezywałam cięzkie chwile po nagłym odejsciu mojego ukochanego fryza. Nie wiedziałam nawet czy kiedykolwiek będę mieć następnego. W tej całej udręce zdarzyło się tak, że zupełnym przypadkiem przeczytałam na stronie www.frizo.eu ogłoszenie o pilnej sprzedaży dwóch ogierów fryzyjskich w Holandii. Rozmowa telefoniczna była krótka: "decyzja ma być podjęta w ciągu 1 dnia i ma dotyczyć zakupu 2 koni"! Gdyby nie atrakcyjna cena zapewne bym się nie zdecydowała. Ruszyła machina- nigdy nie kupowałam konia na podstawie zdjęcia a więc musiałam całkowicie zaufać osobie pośredniczącej. Na maila otrzymałam wzór umowy w wersji polskiej i angielskiej. Reszta potoczyła się błyskawicznie (podpisy, zaliczka, protokoły badań lekarskich, ustalenie ceny i terminu transportu z osobą poleconą przez Izę). No i tak oto na początku lutego w mojej stajni pojawili się 2 przepiękni pełni bracia fryzyjscy! Mówiąc szczerze niedowierzałam z początku że tak błyskawiczna transakcja (telefoniczno- internetowa!) i to na odległość może się udać! Jestem i zawsze będę wdzięczna Izie za ofertę i pełen profesjonalizm. Dziękuję z całego serca, IZO! A konie rozwijają się wspaniale, są w treningu ujeżdżeniowym i mam nadzieję przystąpienia do testu ibop w przyszłym roku. Kamilla
Więcej...
««  start « poprz. 1 2 3 nast.  » koniec »»
Pozycje :: 1 - 8 z 24