Centralny Przegląd Ogierów

Centralny Przegląd Ogierów 2009

Centralny Przegląd Ogierów odbędzie się w dniach 7-9 stycznia 2010 roku w Leeuwarden w Holandii. W programie między innymi ocena młodych ogierów, szkolenia, zawody ujeżdżeniowe i zaprzęgowe, pokazy i oczywiście Czempionat ogierów!

Program:

7.01.10 (czwartek)

09.00         druga runda oceny ogierów
18.00         finały zawodów ogierów

8.01.10 (piątek)

09.00         zebranie dla związków spoza Holandii
10.15         zebranie WFHO
11.30         szkolenia
14.00         trzecia runda oceny ogierów
17.00         aukcja ogierów
19.00         pokazy

9.01.10 (sobota)

09.00         pokazy ogierów i czempionat

Czwartkowe popołudnie poświęcone będzie finałom zawodów licencjonowanych ogierów, podczas których będzie można ocenić zdolności każdego z nich. W piątek w godzinach południowych odbywać będą się interesujące szkolenia dotyczące hodowli, użytkowania i utrzymania koni fryzyjskich. Szkolenia będą prowadzone w języku angielskim, niemieckim i holenderskim. Na wieczór natomiast zaplanowano jak zwykle fantastyczne pokazy z udziałem koni fryzyjskich, inscenizację „bitwy rzymskiej”, kür do muzyki i wiele więcej. Sobota będzie w pełni poświęcona ogierom, które będą rywalizować o tytuł Czempiona.

W ciągu całych 3 dni będzie dostępne tłumaczenie komentarzy sędziów na język angielski po wykupieniu zastawu słuchawkowego. Można dokonać tego do dnia 10 grudnia poprzez stronę KFPS. Bilety na Centralną Inspekcję dostępne są w przedsprzedaży na stronie KFPS oraz na miejscu.

Ponadto w dniach 11-12 stycznia 2010 roku KFPS organizuje szkolenie dotyczące koni fryzyjskich oraz dodatkowe kliniki z zakresu utrzymania i użytkowania koni. W ciągu najbliższych kilku dni należy zgłosić swoje uczestnictwo w KFPS.

 

W celu uzyskania dokładniejszych informacji proszę o kontakt.