Co nowego na stronie

Strona przechodzi w tryb bierny

02.01.2016

Image

Wszystkim wiernym wielbicielom tej strony, nowym fryzomaniakom i przypadkowym zaglądającym dziękuję za uwagę poświęconą mojej stronie i jednocześnie z pewną dozą smutku informuję, że przez jakiś czas nie możecie spodziewać się aktualizacji strony, być może okazjonalnie dodam coś tu i ówdzie. Wraz z pojawieniem się na świecie mojej kochanej córki Emilki pewne rzeczy musiały usunąć się w cień abym mogła poświęcić się wychowaniu mojego maleństwa. Mimo to zawsze możecie na mnie liczyć w kwestii porad i poszukiwania koni, najlepiej piszcie maila i zaczekajcie cierpliwie ponawiając ewentualnie swoje prośby. Więcej...

Programy IBOP - aktualizacja

06.04.2014

Image

W związku ze zmianami w przepisach dotyczących prób użytkowych IBOP dla koni fryzyjskich wprowadzono na stronie Frizo.eu aktualizację wcześniejszego artykułu, dodano także reguły dla próby powożenia pokazowego.

 

Więcej...

Nowy dział na stronie

14.05.2012

Image

Pojawił się nowy dział na stronie Frizo.eu, specjalnie dla chcących zakupić konia fryzyjskiego. Ponieważ sprzedażą koni tej rasy zajmuję się już ok kilku lat udało mi się usatysfakcjonować nie jednego kupującego. Aby ułatwić decyzję oraz zapewnić o swojej rzetelności stworzyłam dział, w którym znajdują się informację o sprzedanych koniach oraz komentarze osób kupujących. Zapraszam do sekcji "Ogłoszenia", działu "Sprzedane konie".

Więcej...

Dodane video

20.09.2010

Image

Nowe video dodane w relacji z testu użytkowego dla koni fryzyjskich! A w sekcji artykułów wspaniały tekst dotyczący treningu koni fryzyjskich.

 

Więcej...