Relacje

Czempionat Ogierów Fryzyjskich 2017 r.

 3 lata minęły od mojej ostatniej wizyty na tej wspaniałej imprezie. Co się zmieniło? Szczerze- niewiele. Jak zawsze dopisała wspaniała atmosfera, poza oglądaniem najwspanialszych, wyselekcjonowanych fryzów, jest to największy plus pobytu w ten jedyny weekend w roku w Leeuwarden.

 

Więcej...

XI Przegląd Hodowlany koni Fryzyjskich Rojów 2016


Przegląd odbył się w dniu 15 października 2016 roku. Gospodarzem przeglądu była Stajnia Imperial w Rojowie.


W przeglądzie udział wzięła dość imponująca ilość koni -  sędziowie ocenili ich aż 47. 28 hodowców oraz wielu obserwatorów zaszczyciło Rojów swoją obecnością w ten całkiem ładny, choć chłodny dzień.

Więcej...

Inspekcja ogierów 2014, Leeuwarden, Holandia

Po chwilowej przerwie w wyprawach na Czempionat ogierów fryzyjskich powróciłam z wielką radością przyglądność się stawce nowych ogierów, swoim ulubieńcom, posłuchać co ciekawego do powiedzenia mają sędziowie na temat młodych ogierów oraz oczywiście spędzić fantastyczny weekend w miłym towarzystwie. Był to zdecydowanie udany wyjazd!

Więcej...

Svod friskych koni Celadna 2012

W 2012 roku czeskie święto konia fryzyjskiego (przegląd hodowlany oraz test dresażowy IBOP i FPMDA) odbyło się na Morawach, w Celadnej, bardzo pięknie położonej wśród beskidzkich pagórków miejscowości. Ośrodek Prosper, do którego zjechali hodowcy i właściciele koni fryzyjskich z Czech i Słowacji  jest naprawdę imponujący.

Więcej...
««  start « poprz. 1 2 3 nast.  » koniec »»
Pozycje :: 1 - 8 z 23