Artykuły

Przegląd Hodowlany 2009-odsłona 3

Relacja z pierwszej ręki od uczestników przeglądu - właścicieli koni, którzy najlepiej mogą wypowiedzieś się o stronie technicznej. Pełen spostrzeżeń, komentarzy i osobistych uczuć tekst dotyczący przeglądu hodowlanego koni fryzyjskich odbywającego się w Popowie 6 października 2009 roku.

Więcej...

Przegląd Hodowlany Esbeek 08.2009 r.

Tego roku w Esbeek odbył się jubileuszowy, trzydziesty już przegląd hodowlany. Z tego tytułu zaplanowano wiele atrakcji a publiczność dopisała tłumnie. W pierwszy dzień przeglądu (niedziela) oceniane były konie oraz odbywały się zawody sportowe. Drugi dzień poświęcony był natomiast w pełni ocenie koni, czempionatowi oraz różnego rodzaju pokazom. Ten przegląd należał do jednego z najlepszych w tym sezonie w Holandii. Więcej...

Keuring ogierów 2008 r.

Centralny Keuring ogierów odbywa się raz do roku w Leeuwarden w Holandii, jest to wielkie wydarzenie. Młode ogiery pretendujące na "ojców" są oceniane i kwalifikowane na dalsze testy. Odbywa się także Czempionat ogierów. Nie brakuje także różnego rodzaju atrakcji, pokazów. Można też zrobić "końskie zakupy" na rozlicznych stoiskach.

Więcej...

XI Przegląd Hodowlany koni Fryzyjskich Rojów 2016


Przegląd odbył się w dniu 15 października 2016 roku. Gospodarzem przeglądu była Stajnia Imperial w Rojowie.


W przeglądzie udział wzięła dość imponująca ilość koni -  sędziowie ocenili ich aż 47. 28 hodowców oraz wielu obserwatorów zaszczyciło Rojów swoją obecnością w ten całkiem ładny, choć chłodny dzień.

Więcej...
Pozycje :: 33 - 40 z 80