Artykuły

Przegląd Hodowlany 2009-odsłona 3

Relacja z pierwszej ręki od uczestników przeglądu - właścicieli koni, którzy najlepiej mogą wypowiedzieś się o stronie technicznej. Pełen spostrzeżeń, komentarzy i osobistych uczuć tekst dotyczący przeglądu hodowlanego koni fryzyjskich odbywającego się w Popowie 6 października 2009 roku.

Więcej...

Przegląd Hodowlany Esbeek 08.2009 r.

Tego roku w Esbeek odbył się jubileuszowy, trzydziesty już przegląd hodowlany. Z tego tytułu zaplanowano wiele atrakcji a publiczność dopisała tłumnie. W pierwszy dzień przeglądu (niedziela) oceniane były konie oraz odbywały się zawody sportowe. Drugi dzień poświęcony był natomiast w pełni ocenie koni, czempionatowi oraz różnego rodzaju pokazom. Ten przegląd należał do jednego z najlepszych w tym sezonie w Holandii. Więcej...

Keuring ogierów 2008 r.

Centralny Keuring ogierów odbywa się raz do roku w Leeuwarden w Holandii, jest to wielkie wydarzenie. Młode ogiery pretendujące na "ojców" są oceniane i kwalifikowane na dalsze testy. Odbywa się także Czempionat ogierów. Nie brakuje także różnego rodzaju atrakcji, pokazów. Można też zrobić "końskie zakupy" na rozlicznych stoiskach.

Więcej...

Czempionat Ogierów Fryzyjskich 2017 r.

 3 lata minęły od mojej ostatniej wizyty na tej wspaniałej imprezie. Co się zmieniło? Szczerze- niewiele. Jak zawsze dopisała wspaniała atmosfera, poza oglądaniem najwspanialszych, wyselekcjonowanych fryzów, jest to największy plus pobytu w ten jedyny weekend w roku w Leeuwarden.

 

Więcej...
Pozycje :: 33 - 40 z 80