Artykuły

Przegląd Hodowlany 2009-odsłona 3

Relacja z pierwszej ręki od uczestników przeglądu - właścicieli koni, którzy najlepiej mogą wypowiedzieś się o stronie technicznej. Pełen spostrzeżeń, komentarzy i osobistych uczuć tekst dotyczący przeglądu hodowlanego koni fryzyjskich odbywającego się w Popowie 6 października 2009 roku.

Więcej...

Przegląd Hodowlany Esbeek 08.2009 r.

Tego roku w Esbeek odbył się jubileuszowy, trzydziesty już przegląd hodowlany. Z tego tytułu zaplanowano wiele atrakcji a publiczność dopisała tłumnie. W pierwszy dzień przeglądu (niedziela) oceniane były konie oraz odbywały się zawody sportowe. Drugi dzień poświęcony był natomiast w pełni ocenie koni, czempionatowi oraz różnego rodzaju pokazom. Ten przegląd należał do jednego z najlepszych w tym sezonie w Holandii. Więcej...

Czempionat Ogierów Fryzyjskich 2017 r.

 3 lata minęły od mojej ostatniej wizyty na tej wspaniałej imprezie. Co się zmieniło? Szczerze- niewiele. Jak zawsze dopisała wspaniała atmosfera, poza oglądaniem najwspanialszych, wyselekcjonowanych fryzów, jest to największy plus pobytu w ten jedyny weekend w roku w Leeuwarden.

 

Więcej...

XI Przegląd Hodowlany koni Fryzyjskich Rojów 2016


Przegląd odbył się w dniu 15 października 2016 roku. Gospodarzem przeglądu była Stajnia Imperial w Rojowie.


W przeglądzie udział wzięła dość imponująca ilość koni -  sędziowie ocenili ich aż 47. 28 hodowców oraz wielu obserwatorów zaszczyciło Rojów swoją obecnością w ten całkiem ładny, choć chłodny dzień.

Więcej...
Pozycje :: 33 - 40 z 80